Головний напрямок роботи компанії - продаж LED освітлення.

Pavel Voitov and Maxim Dozhinskiy

ДОСЬЄ I Павло Войтов, Максим Дощинський

 

2013 Р- обдаровані дизайнери і давні друзі Павло Войтов і Макс Дощинський відкрили дизайн-студію ZOOI.

 

Вони вирішили створювати інтер'єри з характером, в яких буде відчуватись особистість власника та індивідуальний стиль дизайнерів. У кожному проекті Zooi - чи то чоловічий лофт, чи квартира для молодоїсімї, ресторан або офіс -поєднуються функціональність, тренди і трохи гумору. Тому інтер'єри Максима та Павла виглядають сміливо і оригінально, адже в них присутні предмети, виготовлені за авторськими ескізами і в єдиному екземплярі. Студія орієнтована на замовника з широким колом інтересів, для якого інтер'єр - це відображення і невід'ємна складова його life-style.

 

Павло і Максим люблять експерименти, шукають будь-яку можливість створити щось нове. Такий погляд на свою роботу та життя в цілому дозволяє відриватись від шаблонів. В кожному проекті ZOOI присутні унікальні предмети інтер'єру та конструкції, розроблені індивідуально під проект. Дизайнери постійно освоюють нові технології, відвідують усі знакові виставки в Європі та часто отримують запрошення на виробництва від відомих фабрик. Вони знають, що використовують у своїй роботі із основ. Завдяки цьому, дизайнери легко досягають потрібного ефекту: чи-то публічний інтер'єр, який має привиблювати певну аудиторію, чи офіс, що повинен вірно презентувати компанію, або ж - приватне житло. Завжди особисто ведуть авторський нагляд за реалізацією проекту.

 

Клієнти Zooi - це люди, які сміливо мріють, із цікавістю йдуть вперед та розуміють користь нових технологій.

 

Це гармонійні та успішні люди, які готові довірити дизайнерам увесь процес створення комфортного і красивого нтер'єру- від проекту і до реалізації.

 

Кольорові алюзії

 

Автори проекту:

дизайнери Максим Дощинський, Павло Войтов дизайн-студія Zooi

Як створити офіс, в якому буде комфортно працювати, який буде виконувати функції шоу-руму, який стане майданчиком для навчання персоналу і одночасно - впізнаваною візитівкою компанії? Вирішити це рівняння з чотирма невідомими наважилися провідні дизайнери студії Zooi - Максим Дощинський і Павло Войтов, створивши проект інтер'єру для компанії Letled.

Офіс 250 м! І Київ

 

Interior Concept - Photo 1

 

Головний напрямок роботи компанії - продаж LED освітлення. Брендбук, створений на основі принципів кольорової RGB панелі. А. зокрема. - на сумарному перетворенні зеленого, червоного і синього кольорів, які разом складаються в білий спектр. Тому пі кольори і стали інструментами для функціонального зонування інтер'єру.

Велика частина офісного простору оформлена в нейтральній темно-сірій гаммі. Часто загальні зони також оформлені білим. Кухня розташована навпроти лаунж-зони, замикаючи таким чином квадрат, в якому обідають і відпочивають співробітники. Компактну кухню-трансформер дизайнери спроектували спеціально для цього офісу. Індивідуальний дизайн допоміг забезпечити повноцінно укомплектоване місце для обідів. На цій кухні можна скористатись навіть поверхнею для нарізання та сервірування продуктів.

 

Interior Concept - Photo 2

 

Завдяки простим трансформаціям, після приготування обіду, кухня перетворюється в компактний модуль і співробітники можуть комфортно розміститися за столом, над яким розміщено напис - Lets eat! Від сторонніх очей обідня зона прихована зеленою перегородкою.

Оформлений м'якими синіми Подлипками модуль лля відпочинку -це модифікована гардеробна. Вона не тільки продовжує колірну ідею бренд-бука. а й виконує дві функції -відпочинок і система зберігання. Лаконічна переговорна в стилі мінімалізм відділяється від решти простору червоною пересувною панеллю.

Простір для роботи менеджерів відокремлено від загальної зони, в якій переважно перебувають клієнти, поворотними стендами.

З одного боку на них стендах розміщена загальна інформація про LED. Якщо ж повернути стенди до холл’ білим боком, то вони стають логічним фоном лля роботи проектора. Розмістивши в холі необхідну кількість стільців, отримуємо повноцінну зону лля навчання персоналу або лля презентацій перед клієнтами і партнерами. Ротаційні стенди, як і все LED освітлення в офісі та всі корпусні меблі, за винятком стільців, були спроектовані і виготовлені дизайнерами Максимом Дощинським та Павлом Войтовим спеціально під даний офісний інтер'єр.

 

Interior Concept - Photo 3

 

Зона для роботи менеджерів створена за допомогою двох довгих столів. Один з них розташований біля стіни.

Інший - в центрі: його робоча поверхня працює на дві сторони. Співробітники, шо працюють один навпроти одного, відділені фетровими перегородками, шо допомагає зонувати широкий робочий стіл, до того ж нівелює шум.

Столи керівництва розмішені неподалік від зони лаунжу і переговорної. Це два великі робочі столи, створені за ескізами Zooi. працюючи за якими можна бачити всі зони оригінального офісного простору.