Головний напрямок роботи компанії - продаж LED освітлення.

Pavel Voitov and Maxim Dozhinskiy

ДОСЬЄ I Павло Войтов, Максим Дощинський

 

2013 Р- обдаровані дизайнери і давні друзі Павло Войтов і Макс Дощинський відкрили дизайн-студію ZOOI.

 

Вони вирішили створювати інтер'єри з характером, в яких буде відчуватись особистість власника та індивідуальний стиль дизайнерів. У кожному проекті Zooi - чи то чоловічий лофт, чи квартира для молодоїсімї, ресторан або офіс -поєднуються функціональність, тренди і трохи гумору. Тому інтер'єри Максима та Павла виглядають сміливо і оригінально, адже в них присутні предмети, виготовлені за авторськими ескізами і в єдиному екземплярі. Студія орієнтована на замовника з широким колом інтересів, для якого інтер'єр - це відображення і невід'ємна складова його life-style.

 

Павло і Максим люблять експерименти, шукають будь-яку можливість створити щось нове. Такий погляд на свою роботу та життя в цілому дозволяє відриватись від шаблонів. В кожному проекті ZOOI присутні унікальні предмети інтер'єру та конструкції, розроблені індивідуально під проект. Дизайнери постійно освоюють нові технології, відвідують усі знакові виставки в Європі та часто отримують запрошення на виробництва від відомих фабрик. Вони знають, що використовують у своїй роботі із основ. Завдяки цьому, дизайнери легко досягають потрібного ефекту: чи-то публічний інтер'єр, який має привиблювати певну аудиторію, чи офіс, що повинен вірно презентувати компанію, або ж - приватне житло. Завжди особисто ведуть авторський нагляд за реалізацією проекту.

 

Клієнти Zooi - це люди, які сміливо мріють, із цікавістю йдуть вперед та розуміють користь нових технологій.

 

Це гармонійні та успішні люди, які готові довірити дизайнерам увесь процес створення комфортного і красивого нтер'єру- від проекту і до реалізації.

 

Кольорові алюзії

 

Автори проекту:

дизайнери Максим Дощинський, Павло Войтов дизайн-студія Zooi

Як створити офіс, в якому буде комфортно працювати, який буде виконувати функції шоу-руму, який стане майданчиком для навчання персоналу і одночасно - впізнаваною візитівкою компанії? Вирішити це рівняння з чотирма невідомими наважилися провідні дизайнери студії Zooi - Максим Дощинський і Павло Войтов, створивши проект інтер'єру для компанії Letled.

Офіс 250 м! І Київ

 

Interior Concept - Photo 1

 

Головний напрямок роботи компанії - продаж LED освітлення. Брендбук, створений на основі принципів кольорової RGB панелі. А. зокрема. - на сумарному перетворенні зеленого, червоного і синього кольорів, які разом складаються в білий спектр. Тому пі кольори і стали інструментами для функціонального зонування інтер'єру.

Велика частина офісного простору оформлена в нейтральній темно-сірій гаммі. Часто загальні зони також оформлені білим. Кухня розташована навпроти лаунж-зони, замикаючи таким чином квадрат, в якому обідають і відпочивають співробітники. Компактну кухню-трансформер дизайнери спроектували спеціально для цього офісу. Індивідуальний дизайн допоміг забезпечити повноцінно укомплектоване місце для обідів. На цій кухні можна скористатись навіть поверхнею для нарізання та сервірування продуктів.

 

Interior Concept - Photo 2

 

Завдяки простим трансформаціям, після приготування обіду, кухня перетворюється в компактний модуль і співробітники можуть комфортно розміститися за столом, над яким розміщено напис - Lets eat! Від сторонніх очей обідня зона прихована зеленою перегородкою.

Оформлений м'якими синіми Подлипками модуль лля відпочинку -це модифікована гардеробна. Вона не тільки продовжує колірну ідею бренд-бука. а й виконує дві функції -відпочинок і система зберігання. Лаконічна переговорна в стилі мінімалізм відділяється від решти простору червоною пересувною панеллю.

Простір для роботи менеджерів відокремлено від загальної зони, в якій переважно перебувають клієнти, поворотними стендами.

З одного боку на них стендах розміщена загальна інформація про LED. Якщо ж повернути стенди до холл’ білим боком, то вони стають логічним фоном лля роботи проектора. Розмістивши в холі необхідну кількість стільців, отримуємо повноцінну зону лля навчання персоналу або лля презентацій перед клієнтами і партнерами. Ротаційні стенди, як і все LED освітлення в офісі та всі корпусні меблі, за винятком стільців, були спроектовані і виготовлені дизайнерами Максимом Дощинським та Павлом Войтовим спеціально під даний офісний інтер'єр.

 

Interior Concept - Photo 3

 

Зона для роботи менеджерів створена за допомогою двох довгих столів. Один з них розташований біля стіни.

Інший - в центрі: його робоча поверхня працює на дві сторони. Співробітники, шо працюють один навпроти одного, відділені фетровими перегородками, шо допомагає зонувати широкий робочий стіл, до того ж нівелює шум.

Столи керівництва розмішені неподалік від зони лаунжу і переговорної. Це два великі робочі столи, створені за ескізами Zooi. працюючи за якими можна бачити всі зони оригінального офісного простору.

Because of the frequent cooperation with magazines about interior design for the publication of our projects, we created the opportunity to upload photos, 3D and press releases directly from our site!